SARE MOBİLYA

Yetkili Kişi
SELÇUK ÇIVGIN

Firma Telefonu
05055333169

Firma Hakkında

   İnsanların yaşamlarına mutluluk katmak, yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmak, bizim hem misyonumuz, hem de en büyük ilham kaynağımız.
   Özgün tasarımlarımızı, siz mobilya kullanıcılarının alışkanlıkları ve gereksinimlerini düşünerek gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dayanıklı mobilyaları hayata geçiriyoruz.
   Var olan gelişme ruhumuzla ve engin tecrübemizle düşlediklerinizi gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece size özgü olan ve size "evimdeyim" dedirten mobilyalar üretiyoruz.Başarı, deneyim ve birikim işidir...
   SARE Mobilya  Balıkesir ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 2005 yılından beri siz müşterilerine aktarmaktadır. Dekor Ahşap Ürünleri, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak Balıkesir  ilinde mobilya sektörünün gelişiminde çok kısa bir zamanda öncü rol oynamıştır.
   Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapmayı planlıyan istihdama katkı sağlamak için sürekli büyümeyi hedef edinmiştir.

SARE Mobilya ürünleri, hem Balıkesir in seçkin inşaat projelerinde tercih edilmekte hem de Balıkesir in her bölgesinde ve çok sayıda tüketiciye hizmet veren kullanıcısıyla buluşmaktadır.  
                                                                                                                                                          Sare Mobilya

Firma İstatistikleri

Bugün

29

ziyaret

Toplam

10401

ziyaret