Standart Paket Özellikleri

 • Standart Paket Firma Üyeliği

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberine üye firma olarak katılmanız, firmanız için pek çok avantaj sağlar. Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi; ürünlerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve firmanız hakkında daha pek çok bilgiyi ekleyebileceğiniz ve size ait yönetim paneli ile bu bilgileri yönetip sürekli güncel tutabileceğiniz bir portaldır. İlgili üyelik paketine ait detaylar aşağıda detaylı şekilde listelenmiştir.

  100 TL +KDV

  1 Yıllık Üyelik

  Satın Al Örnek Firma
 • 3 Şehire Ait Yapı Rehberlerinde Görüntülenme

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi, turkiyeyapirehberi.net altında kurulumuş 13 yapı rehberi sitesinden biridir. Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'ne üye olarak firmanızın seçeceğiniz 2 firma rehberinde daha görüntülenmesini sağlarsınız.

 • 10 Farklı Kategoriye Firma Kaydı

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'nde, inşaat sektörü ile iligli 90 farklı kategori yer almaktadır. Firmanızı, ürün ve hizmet gamınıza en uygun 10 farklı kategoride gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kolay Yönetim Paneli

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi üyeliğinizin ardından size özel bir yönetim paneli tahsis edilir. Bu panel ile firma sayfanıza ait tüm bilgileri girebilir ve güncelleyebilirsiniz. Hakkımızda, Referans ve İletişim sayfa içeriklerinizi oluşturabileceğiniz gibi, rehber seçimi, kategori seçimi, ürün ve görsel girişlerinize kadar pek çok işlemi paneliniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Firmanıza Özel Reklamsız Firma Sayfalarınız

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'ni diğer firma rehberlerinden ayıran yönü; firmanıza ait 5 sayfadan oluşan firma sayfaları yapısı ile neredeyse firmanıza ait bir internet sitesi görevi görmesidir. Firma sayfalarınızda diğer firmaların reklamları kesinlikle bulunmaz. Bu nedenle kullanıcılar dikkatleri dağılmadan sadece sizin ürün ve hizmetlerinize yoğunlaşabilirler.

 • 15 Adet Ürün Ekleme

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'ne firma üyeliğinizin ardından 15 adet ürün girişi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün girişlerinizi, ürün kategorilerinizi oluşturup bu kategoriler altına ekleyebilirsiniz.

 • Her Ürüne 3 fotoğraf Girişi

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi ekleyeceğiniz her ürün için toplam 3 fotoğraf girebilme imkanı sağlar. Bu şekilde ürünleriniz için daha fazla görsel kullanabilir ve kullanıcılarına daha fazla seçenek ve görsel imkanı sunabilirsiniz.

 • 20 Adet Galeri Görseli Ekleme

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberinde yer alacak galeri sayfanıza toplam 20 adet görsel ekleyeblirsiniz. Ekleyeceğiniz görseller ile hem firma sayfalarınız kullanıcılar için daha çekici hale gelmiş olur hem de firmanızı daha fazla tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

 • Gerçek Ziyaretçi İstatistikleri

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'nde firma sayfalarınız için tutulan istatiskler (günlük ziyaretçi sayıları) gerçek ziyaretçi giriş sayılarını yansıtır. 24 saatlik zaman diliminde her bir ip bir kez sayılmaktadır. Aynı ip den yapılan girişler her gün 1 kişi olarak belirtilir.

 • Google Harita Üzerine Konum Gösterimi

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'nde firma iletişim safyanızda firmanızın konumu Google harita üzerinde gösterilir. Bu özellik için yönetim panelinizden Google Harita Koordinatlarınızı girmeniz yeterlidir. Bu şekilde kullanıcılar firmanızın yer bilgilerine daha sağlıklı ulaşabilirler.

 • İletişim Formu

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'nde yer alan firma iletişim sayfanızdaki iletişim formu direk olarak sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresinize bağlı olarak çalışır. Size ulaşmak isteyen kullanıcıların bu formu doldurması durumunda, form içeriğindeki bilgiler e-posta adresinize iletilir.

 • Hizmet Bölgesi Belirleyebilme

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'nin en önemli özelliklerinden biri, firmanızın adresi ne olursa olsun, firmanızın hizmet veridği il ve ilçeleri seçebilmenizdir. Örneğin Balıkesir firması olmanıza rağmen başka bir il ve ilçelerinde de hizmet veriyorsanız, bunları belirlemeniz durumunda hizmet bölgesi kapsamında yapılan arama sonuçlarında firmanız listelenir.

 • Faaliyet Alanı/Anahtar Kelime Belirleyebilme

  Balıkesir İnşaat ve Yapı Rehberi'ne hem arama alanlarında kullanımak üzere hemde firma sayfalarınızın arama motoru optimizasyonunun sağlanabilmesi için 20 adet anahtar kelime girişi imkanı sağlanır.