ÖZKAN KARDEŞLER İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Yetkili Kişi
ERGÜN ÖZKAN

Firma Telefonu
02662459257

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

   Özkan Kardeşler
yeni inşaat sektöründe hızlı bir şekilde adım atmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Hizmetlerimiz dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
   Her gün yenilik ve modern tasarımlarımızla müşterilerimizi en iyi hizmet verebilmek temel ilkemizdir. Bütün projelerimiz '' Güven, Kalite, Detay '' ilkesiyle yürütülmektedir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim... 

VİZYONUMUZ...
   Yeni iş kolu olarak girdiğimiz inşaat sektöründe temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. 

MİSYONUMUZ...
   İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan dekorasyon sektöründe; Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Firma İstatistikleri

Bugün

41

ziyaret

Toplam

10595

ziyaret