KRİSTAL DEKORASYON

Yetkili Kişi
GÖKHAN TAMER

Firma Telefonu
2662454575

Firma Hakkında

 Mühendislik tecrübesi ve kurumsal geçmişi olan firmamız, şehrimizi modern mimari ve özgün   tasarımlarla buluşturmayı, dekorasyona yeni bir  bakış açısı katmayı ilke edinmiştir.

Modern toplumların yaşam standartlarını Balıkesir ile buluşturarak şehrimizi hak ettiği yerlere taşımaya çalışıyoruz.

Avrupa ve Türkiye’nin en trend yerlerindeki en kaliteli ürünleri ilk elden dolayısıyla uygun koşullarda temin edip, tarz yaratmak isteyen, yaşam alanlarını iyileştirmeye çalışan, sağlıklı nesiller yetiştirecek zeminler hazırlamak isteyen halkımıza en kolay yoldan, uygun ödeme koşullarında şehrimize getirdik, ve hizmete sunduk.Bunları yaparken dürüstlüğümüz ve müşteri odaklı çalışmalarımız, müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmeden hassas olan bu konularda yoğun emek sarf ettik.Hizmet sektöründe farklı bir bakış açısı yakalamaya çalıştık, bunu mağazamızı ziyaret eden kişiler tarafından övgüyle duymak, göğsümüzü kabarttı ve daha da iyisi için durmadan çalıştık.Amacımız sizin ustalarla uğraşmadan dekorasyonunuzu tamamen kendi ekiplerimizle tamamlamak, en iyi ürünleri en uygun koşullarda sunmak olacaktır.
İddialı olduğumuz Duvar Kağıdı ve Parke dışında anahtar teslim projelerimiz de yer almaktadır.

Hedeflerimiz: Huzurlu yaşam alanlarınızı siz hayal edin biz tasarlayalım, sunumumuzu yapalım, projelendirelim tek bir onayla termininde herşey dahil anahtar teslim size sunalım en uygun ödeme koşullarında.

Odanızı, evinizi, iş yerinizi ve farklı yaşam alanları yaratma ihtiyaç ve isteklerinizi bize bildirin, dilerseniz ziyaret edin mağazamızı, biz dilediğiniz doğrultuda kombinleri ve alternatifli seçenekleri size sunalım.

Biz kimlerden oluşuyoruz ;

Sahibi : Gökhan Tamer Makine mühendisi- Birçok kurumsal firmalarda çalıştı Ankara (Set Çimento Fab) ve İstanbul da (Dal Engineering Group) uzun yıllar bulundu. En son İşbir de birçok bölümde görev aldı, son 3 senedir Enerji, Mühendislik, İnşaat üzerine limited firması var. Şantiyelerde ve Türkiye nin birçok yerinde projelerde bulundu anahtar teslim olarak. Şu an getirdiği ürünlerin üreticilerini Avrupada bizzat ziyaret etti. Aynı zamanda JCI (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Balıkesir Başkanı, Proje Yöneticisi : Elif Zeynep Güven : İç Mimar : Kendisi İzmir de ikamet etmekte olup, İzmir’in en iyi proje mimarlık firmasında yönetici olup,uzun yıllar Gökhan Tamer ile yakın dostluklarından dolayı Her haftanın bir günü Balıkesir e geliyor konsept çalışmaları ve projeler için.Mağaza Satış Sorumlumuz : Müge İnanızConcept ve Proje Sorumlumuz : Sultan Rabia Öztürk

gibi kendini konusunda iyi yetiştirmiş bayanlarla farklı tarzlarda bakış açısı ile hizmet vermekteyiz.Uygulama yapan ustalarımız Balıkesir’in en iyi ustalarını ekiplerimize kattık.

En önemli nokta olarak tespit ettiğimiz usta konusunda kendi yetiştirdiğimiz 2 adet usta ve 3 adet çırakla çalışmaktayız. Biliyoruz ki ürünün en iyisi ancak usta ellerin dokunuşlarıyla ve incelikleriyle kendi gösterişlerine kavuşurlar.

Hizmet verdiğimiz alanlar;

•İthal Duvar Kağıdı (Sadece Avrupa, uzak doğu yok, yerli yok, hatalı kusurlu ürün yok, stok out yok)
•Parke (Lamine, Laminant, su geçirmeyen özel tasarımlar, pvc ..vb) Belçika, İtalyan ve Alman
•Döşemelik Kumaş (Modern, Pop Art)
•El yapımı kumlama Aynalar (Fabrikadan direk mağazamıza)
•Farklı modellerde Avizeler, (Siz hayal edin, tasarlayın, veya siz ne istediğinizi anlatın size özel avize üretelim 1 tane bile olsa)
•BODAQ : Her türlü zemine duvara, tavana, metal üzerine, mobilya, ahşap üzerine, seramik ve her türlü zemin üzerine yapışabilen özel Alman teknolojisi kendinden yapışkanlı yüzlerce renk ve desen seçeneği olan ürünlerimiz (Misal :her türlü mobilyayı elden çıkarmadan bambaşka bir mobilya yaratmak mümkün)

- Anahtar teslimi projeler : Kabadan alıp anahtar teslimi : (Duvar, ara bölme, niş, aydınlatma sistemi, havuz sistemi, ledli sistemler, asma tavan, banyo ve mutfak tasarımı, mobilya ve makam tasarımı, bunların uygulanması, iç ve dış cephe sıva, boya, mantolama, ısı ve ses yalıtımı, elektrik ve sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, ofis ve evlere özel tasarımlar…)
•Duvar Panelleri (Taş görünümlü.. vb)
•Özel dokulu ve desenli Lambri (TV Ünitesi, Yatak başı, kolon kaplama, koridor ..) birçok renk seçenekli.
•Dekorasyon AksesuarlarıHerşeyden öte, bu ürünleri hem avrupa fuarından, hem Türkiye fuarlarından direk distribütör ve üreticileri ile anlaşmalar yapıp, dip fiyattan satın alıp, Balıkesir e istanbul dahil her yerden daha ucuza sunduk. Fiyat optimizasyonunu kaliteden ödün vermeden en iyiyi en uygun şartlarda oluşturduk ve beğenilerinize sunduk.
Ürünlerimizin hiçbiri Balıkesir ve çevre şehirlerde asla bulunmamaktadır, ürünler 2014 ve 2015 modellerdir.
Ürünlerimizin hiçbiri (ayna ve bazı aksesuarlar hariç) yerli malı değildir, Çin ve uzakdoğu malları asla bulunmamaktadır.

Firma İstatistikleri

Bugün

63

ziyaret

Toplam

25826

ziyaret