KİBAR GRUP

Yetkili Kişi
ADNAN KİBAR

Firma Telefonu
2662460809

Firma Hakkında

Adnan KİBAR olarak;
    1994' lü  yıllarda oto bakım ve servis üzerine oto kibar olarak faaliyete başlamıştır. İlerleyen yıllarda KİBAR GRUP bünyesi altında  şirket içi organizasyonunu KİBAR İNŞAAT, KİBAR DUŞ olarak  piyasada kısa sürede tamamlayarak pazarda büyük başarılar elde etmiştir.


   Kuruluşumuzun var olma nedeni müşterilerimize üstün hizmet ve kaliteli ürün sunmak,  günün şartlarına uygun yenileme gücüne vakıf olmak mevcut imajını devam ettirmeye iş ahlakına çalışanına iş güvenliğine ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektedir.


   Ürün imalat ve satış departmanları alanında mesleki eğitim almış personeli ile müşterileri ile her an iletişim halinde olarak tam ve sağlıklı hizmet vermeyi hedeflemiştir.


   Kaliteli malı en düşük maliyetle üretip ve uygun fiyatla pazara sunmak ve %100 tüketici memnuniyeti vazgeçilmez hedeflerin başına gelmektedir çalışmalarımızın uzun yıllara dayanmış olması ürünlerimizde çeşitlilik göstermekte olup her ürün için farklı alternatifler sunabilmekteyiz.


   1994 den bu yana süre gelen tecrübemizle de daima siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti için amaç edinerek bu günkü konumumuza sizlerle birlikte gelmiş olmaktan dolayı haklı bir gurur taşımakta olup sizlerle yarınları da karşılamak inancındayız.

Firma İstatistikleri

Bugün

63

ziyaret

Toplam

15846

ziyaret