DORUK YAPI GRUP

Yetkili Kişi
VEDAT YÜKSEL

Firma Telefonu
0266248124

Firma Hakkında
DORUK YAPI GRUP


Firmamız 2011 yılından bu yana deneyimli usta grupları ile tadilat ve dekorasyon işlerinde Balıkesir merkez ve ilçelerinde kendinden  söz ettirmeyi başarmış ve sektörde isim yapmış markaların malzeme satışını yaparak özellikle tadilat ve dekorasyon isteyen müşterilerin tüm isteklerine tek bir çatı altında hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamız  Türkiye'nin ünlü markalarını en uygun fiyatlarla satmakta malzeme temini ve sevkiyat konusunda titizlikle çalışmaktadır.


Tadilat ve dekorasyon yaptırmak istiyorsanız  bizi aramanız yeterli olacaktır. Size ve bize en uygun zamanda tadilat yapılacak eviniz ve ya işyerinizde buluşarak ÜCRETSİZ keşif yapılıp sizin istekleriniz ve bizim tecrübemiz doğrultusunda en uygun proje hazırlanacaktır.

Sonrasında sizleri mağazamızda ağırlayarak zevkinize yönelik geniş ürün seçenekleri arasından
(Seramik gruplarında GRANISER, AKGÜN SERAMİK,
 ÇANAKKALE SERAMİK, KÜTAHYA SERAMİK, batarya gruplarında GPD, ECA, TURKUAZ, banyo mobilyalarında KARE BANYO, PETEK BANYO yada ÖZEL ÜRETİM mobilyalar, vitrifiye gruplarında KALE, SEREL, TURKUAZ, CERASTYLE  duşakabin gruplarında DOCCE, STİNA, HÜPPE, ankastre setlerde LANOVA )  tercih edeceğiniz ürünler doğrultusunda fiyatlandırma yapılacaktır.

Karşılıklı anlaşmamız sonucu sözleşmemiz hazırlanıp işe başlangıç / bitiş tarihi, ödeme koşulları, yapılacak iş ve detayları ile kullanılacak malzemeler sözleşmede belirtilerek imzalanıp iki nüsha halinde hazırlanacaktır. Kararlaştırılan tarihte işe başlanacak ve tadilat ve dekorasyon çalışmamız titizlikle yürütülerek iş bitiş tarihinde sizlere teslim edilecektir.

ESKİYEN EVİNİZE YENİ BİR ŞANS VERİN

           

Firma İstatistikleri

Bugün

47

ziyaret

Toplam

13138

ziyaret