AL METAL ALÜMİNYUM PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yetkili Kişi
GALİP YAKAL - FATİH YAKAL

Firma Telefonu
02662463941pbx

Firma Hakkında

   Al Metal Aluminyum Plastik San. Tic. 1991 yılında faaliyete başladı, 2 yıl hadde ve aluminyum işini beraber devam ettirdi. 1993 yılında demir çekme haddeciiğini bırakmıştır.
   Aluminyum doğrama, panjur sistemleri, sineklik profilleri, plastik panjur ve lambriler ve bu malzemelerle alakalı aksesuar satışları bu faaliyet alanımızla ilgili ilk satışlarımızdır. Hitap ettiği pazarın bu kalemlerdeki eksikliğini tamamlamaya gayret sarf etmektedir. 
   1996 yılında tavuk çiftliği kurmuş ve etlik besi tavukçuluğunda fason yetiştirme yaparak faaliyet alanını geliştirmiştir. 
   1997 yılında adi ortaklıktan LİMİTED ŞİRKETİ'ne geçiş yapmıştır. 
   Aluminyum ve PVC sektöründe doğrama aksesuarlarının ürün gamını devamlı artırarak 2004 yılında üst segment firması olan SARAYPEN firmasının PVC doğrama profili üretimine geçmiştir. Güncel koşullarda Aluminyum ve PVC bazlı ürünlerin kullanımı giderek artığı için yeni teknolojiler piyasaya çıktı ve şirketimiz bu yeni teknolojilerin Balıkesir ve bölgesinde ilk uygulayıcısı olmaya özen göstermiştir. 
Isı yalıtımlı ve giydirme cephe, Aluminyum profiller, Aluminyum ve PVC kompozit paneller, Küpeşte korkuluk, Cam balkon, Duşakabin ve Reklam profilleriyle ürün yelpazemizi geliştirdik. 
   2015 yılı başı itibaren Kompozit işleme makinemiz, PVC doğrama ve CNC işleme merkezimizle istenilen ölçü ve renklerde üstün kalite standartlarında hazır doğrama olarak 2015 yılı başından itibaren imalata başladık.
   Al Metal Aluminyum Plastik San. Tic. olarak İnşaat ve Sanayi sektöründe standardı yüksek kullanılabilir ürünler pazarına girmek ve bu pazarda hatırı sayılır bir konuma yükselme hedefine ulaşmak gayemizdir.

Firma İstatistikleri

Bugün

66

ziyaret

Toplam

19253

ziyaret