İZEL ELEKTRİK SAN. TAAH. VE YAT. A.Ş.

Yetkili Kişi
EKREM İZCİ

Firma Telefonu
02662494700Pbx

Firma Hakkında

Şirketimiz; 
   1984 yılında yönetim kurulu başkanımız EKREM İZCİ tarafından kurulan İZEL ELEKTRİK başlangıçta besleme trafoları, kaynak makineleri ve regülatör imalatı yapmakta iken A.G. taahhüt işleri ve elektrik malzemeleri ticareti ile faaliyet göstermektedir.
 
   1990 yılında kollektif şirketi yapılanması ile daha önce hazırlığını tamamladığı su grubu, ısı grubu, O.G taahhüt işleri yanı sıra elektrik malzemeleri ve maline toptan ve perakende ticareti faaliyetini arttırmış ve bölgede daha etkin biçimde hizmet vermeye devam etmiştir. Bu konulardaki önemli ve konusunda uzman markalarının da bayiliklerini üstlenmiştir.
 
   1998 yılında yeniden yapılanarak İZEL ELEKTRİK SAN. TİC. TAAH. ve YAT.A.Ş adını alan şirketimiz kurumsallaşarak bugün merkezde 7 (yedi) katlı iş merkezi, sanayi bölgesinde 1000m2 kapalı, 600m2 açık depo ve mağazası ile kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.
 
   Yeni yapılanması ile yatırım konularına önem vermeyi hedefleyen şirketimiz İZSAN LTD. ŞTİ. ile taahhüt işlerini daha profesyonel şekilde yapmaya, EMİ PLASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. ile elektrik malzemeleri imalatına yönelmiştir.
 
   Müşteri memnuniyeti ön planda tutan anlayışı ile tüm çalışanlarında bunu ilke edinen şirketimiz çağdaş hizmet prensipleri ile bunu sürdürmektedir.


Misyonumuz;

Hedef ve stratejiler doğrultusunda müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan, kolay satın alınabilir, güvenilir ürünler sunmak satış sonrası hizmetleri vererek müşterilerin uzun vadeli bağlılığını ve çalışanların memnuniyetini sağlamak, tüm kaynakların etkin biçimde kullanmak, hedef pazarda sürekli büyümek ve gelişmektir.

Firma İstatistikleri

Bugün

71

ziyaret

Toplam

14300

ziyaret